Antoniewo

Gospodarstwo agroturystyczne

Bory Tucholskie

O nas


W samym sercu Kaszub, w malowniczym sosnowym lesie - położone jest Antoniewo - przytulne gospodarstwo agroturystyczne. Kto jeszcze nie był w Borach Tucholskich - nic straconego.  Odpoczynek w naszej agroturystyce to relaks na łonie natury, połączony z korzystaniem z tego co daje nam „matka ziemia”. Zapraszamy na rodzinne wczasy!

Gospodarstwo agroturystyczne prowadzone jest przez Panią Lucynę- cudowną, ciepłą i niezwykle gościnną osobę, dzięki której poczujesz się jak w domu. Dzieciakom zrobi deser, wskaże najlepsze miejsca na grzybobranie, łowienie ryb.... a jej kuchnia? Niebo w gębie. Prawdziwy smak dzieciństwa.

Regionalne produkty, własnoręcznie przygotowane przetwory, warzywa z ogródka- wszystko zdrowe i pachnące.

A jeżeli najdzie Was ochota na biesiadę- do Waszej dyspozycji pozostaje grill, cudowna altanka na świerzym powietrzu i miejsce na ognisko.

Dlaczego Antoniewo? Tutaj po prostu odpoczniesz od zgiełku codziennego życia. Hamak, książka i śpiew ptaków- proszę bardzo, grzybobranie, jagody, relaks na rybach- nie ma problemu, sauna i kąpiel w jacuzzi- już od września.

Nasze gospodarstwo jest oddalone od szosy o 100 m, z dala od innych domów, natomiast znajduje się zaledwie 3 km od jeziora Płąsno, do najbliższego miasta – Brusy jest od nas 11 km.

Antoniewo to idealny wypoczynek dla całej rodziny w sercu Kaszub!

Kontakt z nami

Antoniewo W. i L. Bojanowscy

Antoniewo Wybudowania 4a
89-632 Brusy

+48 537 387 022

kontakt@bory-antoniewo.pl